Nasza filozofia jest prosta: kochamy to, co piękne, naturalne i to, co zapewni nam i naszym bliskim bezpieczeństwo – stawiamy na kontakt z naturą.

Dlatego nasze płytki ceramiczne, gresowe i klinkierowe inspirowane są naturalnymi kolorami ziemi, fakturą kamieni czy rysunkiem różnych gatunków drewna. Wykonywane są z naturalnych surowców. Ponieważ dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo, nasze produkty ceramiczne, gresowe i klinkierowe są mrozoodporne, antypoślizgowe, odporne na ogień i na korozję biologiczną .

Firma Cerrad stawia na rozwój i nowe technologie. W związku z tym, zmodernizowano gruntownie linie produkcyjne. Wybudowano kolejną fabrykę, produkującą innowacyjne płytki V-shape (to jedyna w Polsce i jedna z trzech fabryk tego typu na świecie)

W 2015 otworzono nowy zakład produkujący płytki gresowe. Na 18 tysiącach metrów kwadratowych powstała jedna z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, wyposażona min. w najdłuższy piec do wypału – 140 metrów. Obecnie firma jest w stanie wyprodukować nawet 9.000 000 m2 płytek rocznie. Wprowadzono też najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu Cerrad powiększył asortyment o nowe produkty.

Cerrad oferuje wysokiej jakości płytki gresowe i klinkierowe. Produkty firmy poddawane są ścisłej kontroli jakości według europejskiego systemu zarządzania jakością ISO 9001, posiadają atesty oraz krajowe i zagraniczne certyfikaty.

Dbamy o środowisko. Nasze najnowsze technologie redukują zużycie energii i emisję spalin do niezbędnego minimum. Oprócz tego odpady powstałe w trakcie produkcji ulegają ponownemu przetworzeniu.
*opis pochodzi ze strony producenta www.cerrad.pl