Oświetlenie , które proponujemy charakteryzuje się dużą oryginalnością  i wzornictwem, które nada charakteru każdemu wnętrzu.

Pozsiadamy szeroką gamę oświetlenia zarówno nowoczesnego jak i stylowego.  Proponujemy lampy wiszące, stojące, plafony, kinkiety itp.

Prowadzimy sprzedaż  lamp renomowanych firm takich jak:

MAX LIGHT

DDC

MANTRA

SPOTLINE

Dzięki naszej ofercie tapet, nadanie wnętrzom wyrafinowanego smaku wcale nie jest trudne. Ponadczasowe, oryginalne motywy naszych wzorów tapet ściennych dyskretnie podkreślą charakter każdego wnętrza.

Oferowanymi produktami podążamy za trendami i światową modą. Proponujemy stylowe i ekskluzywne tapety, znanych i cenionych producentów, które zachwycają różnorodnymi motywami i wzornictwem. Cechuje je najwyższa jakość oraz bogactwo kolorystyczne. Tapety na ścianę z naszego asortymentu to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania do każdego wnętrza.

Posiadamy między innymi tapety winylowe na podkładzie fizelinowym takich producentów jak RASCH , MARBURG . Tapety na flizelinie to wygoda i niesamowite rezultaty remontu, których mogą spodziewać się Państwo w bardzo krótkim czasie. Stosowanie włókien flizelinowych w tapetach znacznie przyśpiesza proces jej naklejania jak i odklejania. Materiał ten dodatkowo odporny jest na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura i światło. Dzięki czemu wzór oraz kolory na tapecie nie stracą na atrakcyjności nawet po latach używania. Dodatkowym atutem jest również duża odporność na zmywanie.

*oferta dostępna tylko w salonie Kolejowa 50, Łomianki.