parador-logo (1)

Podłogi laminowane firmy Parador zachwycają ukształtowaniem fug oraz inteligentną technologią. System AutomaticClick® umożliwia układanie podłogi bez użycia specjalnych narzędzi, profile Safe-Lock® gwarantują solidne połączenie, dopasowanie i stabilność. Impregnacja wszystkich krawędzi chroni deski przed wilgocią i pęcznieniem krawędzi.

 

 

Panele Parador posiadają jeden z najlepszych parametrów dotyczących oporu cieplnego. Wspomniany opór jest najważniejszym współczynnikiem przy doborze okładzin na ogrzewanie podłogowe. Wszystkie panele z kolekcji Trendtime i Classic posiadają wbudowaną antystatyczność. Klasa ścieralności i klasa użyteczności podłóg Parador to również bardzo wysoka jakość na tle konkurencji. Niespotykane wzory w kolekcji Trendtime 4 to ewenement na rynku podłóg laminowanych.

 

 

www.parkettkaiser.de_Parador_Laminat_Trendtime_6_Eiche_Valere_Dunkel_Gekaelkt_Schlossdiele_4V_1567472_R7Z kolei deski w formacie XL Trendtime 6 to świetnie odzwierciedlone wzory podłóg drewnianych. Wygląd desek przypomina naturalne drewno. Specjalne struktury, w tym szczotkowanie i efekt cięcia piły powodują, że panele z tej kolekcji należą czołówki światowej.

 

 

emory-1_600x600W kolekcji Classic mamy do wyboru panele z fugą 4-stronną, 2-stronną lub bez. Do każdego dekoru dopasowane są listwy przypodłogowe w kilku wariantach profilowych. Listwy są montowane na klipsy, które posiadają miejsce na przewody. Wszystkie listwy są pokryte laminatem i dzięki temu są zabezpieczone przed zadrapaniami oraz działaniem wilgoci.

 

wine-and-fruit-white-room