Marka Paradyż to ponad 27 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.

Nasze produkty wyróżnia nowatorstwo wzornicze, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Kładziemy nacisk na nowoczesne technologie – jako pierwszy producent w Polsce wprowadziliśmy na rynek takie produkty jak: szkliwiona płytka mrozoodporna, gres półpolerowany, płytka rektyfikowana, a przede wszystkim płytka zdobiona innowacyjną technologią druku cyfrowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zdywersyfikowaliśmy naszą szeroką ofertę produktową. Obecnie rozwijamy ją w trzech markach – Paradyż, Kwadro Ceramika i w marce premium My Way Paradyż Group. Kwadro to propozycja dla tych, którzy poszukują tradycyjnych wzorów, w dobrej cenie i wysokiej jakości wykonania. Paradyż to nasza najbardziej rozbudowana marka, posiadająca kolekcje z największym wyborem wzornictwa dekoracyjnego do wykorzystania w różnorodnych wnętrzach. Natomiast marka My Way Paradyż Group, oferując wyroby ceramiczne łączące najwyższą technologię z artystycznym designem, dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom, ceniącym możliwość eksponowania własnego stylu.