Pergo to piękne i praktyczne podłogi produkowane przez wynalazce paneli laminowanych. Obecnie Pergo oferuje również podłogi winylowe. W ofercie Pergo każdy znajdzie podłogę dla siebie — nie tylko piękną i łatwą w montażu i utrzymaniu, lecz również na tyle trwałą, aby sprostać wyzwaniom codziennego życia. Podłoga Pergo zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach eksploatacji.

https://gepcdn.azureedge.net/~/media/Images/Pergo/Interior%20inspiration/Laminate/1000x600/INT_L0X01-01801_1000.ashx?h=600&vs=1&w=1000&crop=1

Dlaczego wartu wybrać właśnie Pergo?

  • Najwyższa wytrzymałość: Podłoga laminowana Pergo z opatentowaną wierzchnią warstwą ochronną TitanX™ zachowuje eleganckie wykończenie powierzchni przez długie lata.
  • Piękno: Każda z siedmiu różnych struktur powierzchni podłóg laminowanych z naszych kolekcji zwiększa wrażenie autentyczności. Do wyboru są wykończenia od klasycznego stylu wytartych desek po naturalne włókna drewna.
  • Szybki i łatwy montaż: Wszystkie podłogi laminowane Pergo na wszystkich poziomach jakości są wyposażone w innowacyjny system zatrzaskowy PerfectFold™ 3.0 umożliwiający montażna trzy różne sposoby.
  • Dożywotnia gwarancja: Wyjątkowa trwałość podłóg jest powodem, dla którego bez wahania producent oferujemy gwarancję na ścieranie, plamy i blaknięcie powodowane przez światło słoneczne aż do 33 lat – to obecnie najkorzystniejsza gwarancja na rynku.
  • Wodoodporność: Warstwa zabezpieczająca nowe podłogi Sensation obejmuje również fugi, tworząc całkowicie uszczelnioną powierzchnię. Z kolei powłoka hydrofobowa na krawędziach desek eliminuje ryzyko przeniknięcia wody w głąb podłogi.
  • Antystatyczne: Ładunki elektrostatyczne generowane przez podłogi laminowane Pergo są zazwyczaj znikome, ale w celu ich dodatkowego zmniejszenia stworzyliśmy technologię nadającą wybranym produktom trwałe właściwości antystatyczne przez cały okres eksploatacji podłogi.
  • Srodowisko: Polityka ochrony środowiska ma wpływ na wybór surowców, proces produkcji, transport i opakowania. To nie tylko słowa