Dzięki naszej ofercie tapet, nadanie wnętrzom wyrafinowanego smaku wcale nie jest trudne. Ponadczasowe, oryginalne motywy naszych wzorów tapet  ściennych dyskretnie podkreślą charakter każdego wnętrza.

Oferowanymi produktami podążamy za trendami i światową modą. Proponujemy stylowe i ekskluzywne tapety, znanych i cenionych producentów, które zachwycają różnorodnymi motywami i wzornictwem.  Cechuje je najwyższa jakość oraz bogactwo kolorystyczne. Tapety na ścianę z naszego asortymentu to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania do każdego wnętrza.

Posiadamy między innymi tapety winylowe na podkładzie fizelinowym  takich producentów  jak RASCH  , MARBURG  . Tapety na flizelinie to wygoda i niesamowite rezultaty remontu, których mogą spodziewać się Państwo w bardzo krótkim czasie. Stosowanie włókien flizelinowych w tapetach znacznie przyśpiesza proces jej naklejania jak i odklejania.  Materiał ten dodatkowo odporny jest na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura i światło. Dzięki czemu wzór oraz kolory na tapecie nie stracą na atrakcyjności nawet po latach używania. Dodatkowym atutem jest również duża odporność na zmywanie.

*oferta dostępna tylko w salonie Kolejowa 50, Łomianki.