photo

Villeroy & Boch oferuje ponadczasowe wzory stanowiące indywidualne połączenie tradycji i nowoczesności. Od stuleci Villeroy & Boch wyznacza wzorce w kwestii innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości. Dotyczy to również linii podłóg Villeroy & Boch z wysokogatunkowego laminatu zainspirowanej najpiękniejszymi wzorami z natury: doskonałym w swej niedoskonałości rysunkiem linii, słojów i zagłębień drewna i kamienia.
Cztery kolekcje Country, Contemporary, Heritage i Cosmopolitan w ambitny sposób łączą estetykę, ekologię i funkcjonalność. Objawia się to nie tylko w przytulnym wyglądzie wnętrza, ale także daje się odczuć na każdym kroku po ciepłej, elastycznej powierzchni.
Nowoczesne produkty z tworzyw drzewnych łączą naturalny charakter materiału z techniczną perfekcją wykonania. Łącznie 22 wzory pokazują dużą różnorodność podłóg laminowanych Villeroy & Boch: autentycznie odwzorowane słoje drewna i struktury kamienia oraz wzory fantazyjne – Villeroy & Boch Flooring Line oferuje optymalną podłogę laminowaną do każdego stylu wnętrza, każdego otoczenia i każdych wymogów.

COUNTRY

Piękne jak sama natura

Każde drewno jest inne. Sęki i nierówny rysunek słojów dają tym dekorom naturalny, pierwotny wygląd.

COUNTRY to solidna podłoga: stabilne panele tworzą podstawę dla uzyskania rustykalnego charakteru wnętrza, który równie dobrze sprawdza się też w wybitnie nowoczesnych wnętrzach albo w połączeniu z kreatywnymi, wyrazistymi aranżacjami.

Country

Panel: 1375 × 188 × 12 mm – Karton: 5 panele · 1,293 m² – Paleta: 56 kartonów · 72,38 m²

Klasa użyteczności: 33 · AC5

CONTEMPORARY

Elegancka atmosfera

Tu po prostu wszystko jest jak trzeba: szlachetne wzory z serii CONTEMPORARY zapewniają atmosferę wnętrza na najwyższym poziomie.

Ich szlachetne powierzchnie i wygląd litych, regularnie i równo ułożonych desek podłogowych sprawia, że te panele emanują spokojem i trwałością – to podłoga, która cieszyć będzie przez długi czas.

Contemporary

Panel: 1380 × 193 × 10 mm – Karton: 6 panele · 1,598 m²> – Paleta: 56 kartonów · 89,49 m²

Klasa użyteczności: 33 · AC5

HERITAGE

Inspirowane tradycją

Tu nazwa mówi wszystko. Kolekcję HERITAGE wyróżniają wzory kojarzące się z rzemiosłem i dyskretne motywy roślinne.

Oba wzory Travertin Oak i Travertin Hickory z kolekcji HERITAGE przedstawiają elegancki trawertyn obramowany drewnem. Blue Leaf i Brown Leaf są unikalną interpretacją oryginalnego wzoru porcelanowego Villeroy & Boch »Switch«. Dyskretne listki na podłodze nadają wnętrzom naturalny akcent.

Heritage

 

Panel: 1380 × 193 × 8 mm – Karton: 8 panele · 2,131 m² – Paleta: 56 kartonów · 119,32 m²

Klasa użyteczności: 32 · AC4

 

COSMOPOLITAN

Urok wielkiego miasta

W domu na całym świecie. Kolekcję COSMOPOLITAN wyróżnia szlachetny charakter i funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Obejmuje sześć imitacji drewna dających wiele możliwości podkreślenia charakteru danego pomieszczenia.

Cosmopolitan_Kronotex

Panel: 1380 × 193 × 8 mm – Karton: 8 panele · 2,131 m²> Paleta: 56 kartonów · 119,32 m²

Klasa użyteczności: 33 · AC5