Dla firm remontowych, budowlanych i deweloperów
Drogi Partnerze,
Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy, że chcesz nawiązać współpracę z naszą firmą.
Bardzo nas to cieszy!
Prosimy, wypełnij formularz obok. Potrzebujemy tych danych tylko w celu utrzymania współpracy z Tobą. Nie udostępniamy ich nikomu.
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, przygotujemy dla Ciebie ofertę współpracy, a jeśli okaże się ona dla Ciebie korzystna – podpiszemy umowę.
Na podstawie numeru swojej Karty Partnera będziesz mógł korzystać z pełnej oferty naszych sześciu salonów sprzedaży, w których prezentujemy szeroki asortyment płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, podłóg oraz drzwi. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w tej branży. Zapewniamy system rabatowy, dostęp do produktów bezpośrednio od producenta, dostawy samochodami ciężarowymi również z HDS oraz naszym transportem.
Wybierz salon, który Tobie najbardziej odpowiada. To tam podpisz umowę i poznaj załogę!
Oprócz systemu prowizyjnego, oferujemy Ci coś więcej. Chcemy abyś wśród nas miał swojego partnera, opiekuna, z którym będziesz współpracował, który będzie Cię wspierał i doradzał w codziennej pracy.

Jak nawiązać współpracę?
– Jeżeli masz już kartę partnera zarejestruj ją lub jeżeli chcesz otrzymać wypełnij formularz obok
– Po otrzymaniu zgłoszenia zarejestrujemy Ciebie w naszym systemie, wydamy też kartę, jeśli jej nie posiadasz?
– Przygotujemy umowę współpracy, jesteśmy gotowi do współpracy z firmami (rozliczenie na podstawie faktur) i z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej (rozlicznie na podstawie umowy o dzieło)
– Wraz z umową podpiszemy załącznik nr 1, „warunki współpracy do Karty Partnera nr…..”, w którym określimy prowizje dla partnera w zależności od marki.
– Dokumenty możemy również podpisać na odległość, zeskanowana umowa jest wystarczająca.  
– Przedstawiciel wybranego przez Ciebie salonu, skontaktuje się z Tobą celem zapoznania się i omówienia zasad współpracy.
– Po rejestracji i podpisaniu powyższych dokumentów, na podstawie twojego numeru karty będziesz mógł korzystac z systemu prowizyjnego w naszych sześciu salonach.
Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat współpracy otrzymasz pod numerem telefonu 720 903 602 lub mailowo: partner@romax.waw.pl