Lustro łazienkowe to konieczny i ważny element wyposażenia każdej łazienki. Pełni funkcję praktyczną, ale i estetyczno-dekoracyjną. Współcześnie mało kto wymaga od lustra, aby służyło wyłącznie do przeglądania się. Lustro łazienkowe ma być eleganckie, estetyczne, idealnie dopasowane do aranżu wnętrza. Wybór luster jest obecnie bardzo duży. Klient z powodzeniem znajdzie zwierciadło, które spełnia jego oczekiwania.

Lustro ze światłem ledowym   

Wiele luster posiada nowoczesny design oraz oświetlenie LED. Cenną zaletą takiego rozwiązania jest równomiernie rozszczepiona wiązka światła padająca na odbicie twarzy. Wykonanie zabiegów kosmetycznych nie stanowi większego problemu. Można z dużą precyzją podczas makijażu wypielęgnować najmniejszy element twarzy, doprowadzić go do perfekcji. Lustro z LED to jedno z najlepszym rozwiązań w naszej łazience.

Wybór lustra dostosowany do designu wnętrza

Łazienka i kuchnia są pomieszczeniami w największym stopniu narażonymi na działanie wilgoci. Umeblowanie, szafki, lustro łazienkowe muszą być wykonane z materiałów najlepszych jakościowo. Tylko wtedy będą  służyły wiele lat. Lustro jest szczególnie narażone na działanie wilgoci, pary wodnej oraz wysokiej temperatury. Dlatego wyposażone jest w dodatkowe zabezpieczenia, chroniące je przed szybkim zniszczeniem. Tafla lustra powinna być wykonana z najlepszego szkła o odpowiedniej grubości. Podlew zabezpiecza się teflonem przed korozją. Cała konstrukcja lustra łazienkowego wraz z ramą, mocowaniami posiada szczególną odporność na wilgoć i wyższą temperaturę. Najlepszej jakości lustro łazienkowe ma długi okres gwarancji. Na funkcjonalnym i pięknym zwierciadle do łazienki nie można oszczędzać. Wybór luster jest bardzo duży. Wielu klientów korzysta ze specjalistycznej pomocy przy wyborze lustra.

Różnorodność kształtów

Lustro łazienkowe może posiadać kształt prostokąta, koła, owalu albo innej figury, czasem bardzo nietypowej. W ostatnich latach modne stały się lustra okrągłe i o specyficznych kształtach. Większość modeli posiada ramę, ale są też lustra bez ramy. Należy dopasować kształt zwierciadła do aranżu wnętrza. Do mieszkania urządzonego w stylu minimalistycznym, skandynawskim  lub glamour, należy wybrać lustro harmonizujące się z tym stylem.

Profesjonalne sklepy oferują swoim klientom wykonanie luster łazienkowych na zamówienie. Oferta jest bardzo duża. Klient może mieć nawet problem z wyborem. Profesjonalna obsługa salonów z lustrami służy doradztwem i pomocą w ostatecznym wyborze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12