Czy planujesz wyposażenie łazienki albo kuchni i ponowne zaaranżowanie ich? Może pierwszy raz urządzasz te pomieszczenie i chcesz, żeby było w nim przyjemnie podczas brania kąpieli albo prysznicu lub przygotowywania posiłków? Poniżej podpowiadamy jaką warto wybrać armaturę do domu.

Materiał, z którego jest wykonana armatura

Jeśli chcesz, żeby bateria kuchenna posłużyła Ci przez wiele lat i działała bezawaryjnie zwróć uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonana. Zamiast decydować się na tańszy model, wybierz droższy. Dlatego, że ma korpus pokryty grubszą warstwą chromu oraz dodatkowe powłoki  zabezpieczające powierzchnię kranu. Dzięki temu bateria ścienna będzie bardziej odporna na zarysowania oraz zmatowiona

Estetyka wykonania armatury łazienkowej

Ważne jest to, jak jest wyprodukowana bateria łazienkowa dlatego zwróć uwagę również na estetykę jej wykonania. Zdecyduj również to, jak chcesz zamontować produkt. Wśród modeli dostępne są baterie wannowe stojące, wolnostojące natynkowe oraz podtynkowe. Te ostatnie wyglądają tak jakby wrastały się dosłownie w ścianę. Wszystkie modele prezentują się doskonale w każdej łazience. Dostępne są w zestawach również słuchawki prysznicowe o różnych kształtach.

Styl pomieszczenia

Podczas wybierania armatury do domu lub mieszkania, zastanów się również nad stylem, w jakim ma zostać urządzone pomieszczenie.

Mimo że wybranie odpowiedniej armatury nie należy do najłatwiejszych zadań, to jednak sprawi, że poczujesz się przyjemnie i zrelaksujesz się.

Wyświetlanie 1–12 z 145 wyników

GROHE Concetto 2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S 19575001

montaż ścienny do montażu z elementem podtynkowym  23 571 000 (zamawiany osobno): metalowa rozeta metalowa dźwignia GROHE StarLight wykończenie chromowane