Wyświetlanie 1–12 z 429 wyników

Barlinek Decor Line Dąb Affogato Molti

Dąb Affogato Molti to deska 3-lamelowa. Oryginalny wygląd uzyskano dzięki ciemnemu wybarwieniu i zabiegowi szczotkowania. Drewno zabezpieczono lakierem matowym.

Barlinek Decor Line Dąb Azure Window Molti

Deska Azure Window Molti to produkt 3-lamelowy o ciepłej kolorystyce dębu. Powłoka lakieru matowego nie tylko chroni, ale także podkreśla naturalne cechy drewna.

Barlinek Decor Line Dąb Banana Song Molti

3-lamelowa deska dębowa o kremowym zabarwieniu. Rysunek słojów uwydatniony poprzez szczotkowanie. Podłoga wykończona lakierem matowym.

Barlinek Decor Line Dąb Bianco Molti

Charakterystyczny, jasny kolor drewna uzyskano poprzez wybielenie. Dębowa podłoga Bianco Molti zbudowana jest z desek trzylamelowych, wykończonych matowym lakierem.

Barlinek Decor Line Dąb Brillance Molti

3-lamelowa podłoga dębowa Brillance Molti przypomina wyglądem parkiet. Dominującą cechą produktu jest świetlistość uzyskana poprzez wykończenie lakierem o wysokim połysku.

Barlinek Decor Line Dąb Cappuccino Molti

3-lamelowa podłoga dębowa o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i zabezpieczone lakierem matowym.

Barlinek Decor Line Dąb Honey Molti

3-lamelowa deska Honey Molti dzięki barwieniu tworzy jednorodną powierzchnię. Naturalna struktura drewna podkreślona poprzez szczotkowanie i wykończenie lakierem matowym.

Barlinek Decor Line Dąb Marzipan Muffin Molti

Deski barwione na odcień popielu i pokryte matowym lakierem, o naturalnej strukturze drewna podkreślonej przez szczotkowanie.

Barlinek Decor Line Dąb Sunny Molti

To deska wykończona olejem naturalnym, co sprawia, że podłoga jest jeszcze bardziej przyjemna i ciepła w dotyku, a także „oddycha”, regulując mikroklimat wnętrza.

Barlinek Decor Line Jesion Coffee Molti

Podłodze Coffe Molti charakteru nadaje zabieg szczotkowania. Drewno jesionowe, naturalnie twarde, tutaj dodatkowo zabezpieczono lakierem półmatowym.

Barlinek Decor Line Jesion Glow Molti

Drewno jesionowe cechuje się twardością, sprężystością oraz niezwykłą wytrzymałością. Deska Jesion Glow Molti to produkt 3-lamelowy, wykończony lakierem o wysokim połysku.

Barlinek Decor Line Jesion Milkshake Molti

Drewno jesionowe ze względu na swoją naturalną twardość i wytrzymałość jest gwarantem podłogi o najwyższej jakości. Jesion Milkshake Molti to produkt 3-lamelowy o wyjątkowym mlecznym wybarwieniu. Drewno zabezpieczono lakierem matowym.