Szybki kontakt: tel: 535 700 939, mail: sklep@romax.waw.pl Adres salonu: W-wa ul. Fort Wola 22, Czynny: pon-pt: 9-19, sob: 9-15

Producenci wyposażenia łazienek





Wyposażenie Łazienek w Warszawie

Wyposażenie łazienki jeszcze nigdy nie było tak proste. W naszym Salonie Łazienek znajdziesz największą w Warszawie i Łomiankach ofertę. Najlepsi producenci w najniższych cenach na mazowieckim rynku. To wszystko jest możliwe, ponieważ ROMAX to firma z 20 letnią tradycją, dzięki pozycji lidera na rynku wyposażenia wnętrz w Warszawie wynegocjowaliśmy najlepsze warunki handlowe. Dlatego w naszych Salonach znajdziesz nie tylko profesjonalną obsługę, ale również najkorzystniejszą ofertę.

ol3

Wyposażenie dla każdej łazienki

Nie ważne czy dysponujesz dużą łazienką w domu jednorodzinnym czy małą łazienką w bloku – nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci ją urządzić w funkcjonalny i efektowny sposób. Odwiedzając nasz Salon Łazienek zyskujesz kompleksową obsługę. Przy filiżance dobrej kawy zaprezentujemy Ci wyposażenie łazienek oraz nasze ekspozycje, które stanowią w pełni urządzone łazienki. Następnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, które ukoronujemy wykonaniem indywidualnego projektu łazienki wraz z licznymi wizualizacjami.

ha1

Małe łazienki

Każda nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i funkcjonalnym pokojem kąpielowym godnym ekskluzywnego SPA. Wystarczy, iż skorzystasz z porad naszych ekspertów, którzy na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia wykonają w pełni funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt łazienki, który idealnie wpisze się w Twoje wnętrze. Jeśli masz już wizję swojej łazienki, to z całą pewnością znajdziesz u nas wszystko, co pozwoli Ci zamienić pomysły w wyjątkowe meble łazienkowe, wyszukane wyposażenie łazienki, ekskluzywny biały montaż oraz innowacyjne elementy wykończeniowe.

5-C-B-WYMIARY-RNE

Projekt łazienki

Umywalka występuje w każdej łazience i przeważnie ma 50-65 cm szerokości, 40-55 cm głębokości; instaluje się ją na wysokości 80-85 cm. W przypadku dwóch umywalek obok siebie, odległość pomiędzy nimi powinna wynosić minimum 20 cm, na tyle samo muszą być odsunięte od ściany ich krawędzie. Wyróżniamy umywalki nablatowe, umywalki podblatowe oraz umywalki wolnostojące.
Miska WC i bidet to również elementy pierwszej potrzeby. O ile bez bidetu będziemy wstanie się obyć to miska WC, jest konieczna w każdym domu. Może być ona stojąca lub wisząca – wszystko zależy od naszych preferencji i wielkości łazienki.