Szybki kontakt: tel: 535 700 939, mail: sklep@romax.waw.pl Adres salonu: W-wa ul. Fort Wola 22, Czynny: pon-pt: 9-19, sob: 9-15

Producenci podłóg

logo parador
logo arbiton
logo moduleo
logo wicanders
logo balterio

Podłogi Laminowane, Winylowe, Drewniane

Naszą ofertę stanowią najlepsze panele podłogowe imitujące podłogę z drewna czyli panele laminowane, ale również panele drewniane typu deska barlinecka. Od lat stawiany na jakość i przekonujemy naszych klientów, że warto zainwestować w dobre panele laminowane, których nie powinno porównywać się z ich dużo tańszymi zamiennikami. Wiele lat temu postawiliśmy na sprawdzone marki na rynku laminatów i nieustannie dążymy do zwiększania świadomości nabywców w zakresie zalet takich paneli.

Panele podłogowe, a może płytki podłogowe

Wielu inwestorów na etapie urządzania swoich wnętrz zastanawia się nad zasadnością użycia w swoich domach; płytek lub paneli podłogowych. Starając się odpowiedzieć na pytanie płytki czy panele podłogowe – nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko uzależnione jest od specyfiki pomieszczenia. Do łazienek czy też wiatrołapów poleca się płytki podłogowe ze względu na łatwość w czyszczeniu i wysoką odporność na środki chemiczne. Do sypialni i pokoi lepiej sprawdzą się panele podłogowe, ponieważ są znacznie cieplejsze i dodają rodzinnego klimatu. W salonie, w którym często przyjmujemy gości zdecydujmy się na parkiet. Drewniana podłoga jest niezwykle trwała i zachwyca elegancją. Dodatkowo dzięki cyklinowaniu podłogi jesteśmy w stanie szybko odświeżyć wnętrze i nadać mu nowego charakteru.