Szybki kontakt: tel: 535 700 939, mail: sklep@romax.waw.pl Adres salonu: W-wa ul. Fort Wola 22, Czynny: pon-pt: 9-19, sob: 9-15
projekt łazienki Warszawa

O Nas

Nasz zespół to grupa doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, którzy sprostają każdemu zadaniu. Chętnie podejmiemy się przygotowania dla Ciebie profesjonalnego projektu łazienki. W ramach współpracy otrzymujesz  dokumentację techniczną i fotorealistyczne wizualizacje twojej łazienki. Nasi projektanci ściśle współpracują z  salonami płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi firmy Romax w Warszawie i w Łomiankach gdzie na ekspozycjach możesz zapoznać się z projektowanym asortymentem. Adresy salonów sprzedaży dostępne są na  stronie www.romax.waw.pl w salonach oczekują na Ciebie doświadczeni sprzedawcy, którzy przedstawia ofertę  produktową firmy. Zapraszamy do współpracy, Zespół Inserto.

Romax , Warszawa

Projekt łazienki od Inserto​

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu. To właśnie w tym miejscu zaczynasz i kończysz każdy dzień. Dlatego też właśnie temu wnętrzu stawiasz wyjątkowo surowe kryteria sanitarne, funkcjonalne i estetyczne, profesjonalny projekt łazienki uwzględni te wszystkie elementy.

Nasze usługi